Brežice v drugem polčasu izkoristile padec v igri domačih!

RD Alples Železniki – RK Brežice 25:32 (15:15)

Železniki, športna dvorana, gledalcev 50; sodnika Dejan Čretnik in Uroš Murko

RD Alples: Korošec 10, Kavčič, Prezelj 2, Rant M., Habjan 1, Rant E., Kutin, Božnar 2, Bergant 2, Žontar 4, Bradač, Šmid, Tušek, Bogataj, Pfajfar, Kavčič. Trener: Agron Šefketi

RK Brežice: Šuler 2, Rožman, Brečko, Lipej 2, Tomše J. 4, Tomše M. 1, Hecher 3, Kovač 3, Dučanovič, Krivokapič, Jazbec 5, Simakovič, Matjašič, Čanžar 8, Mlakar 2, Cerjak 2. Trener: Ale Kukavica

Sedemmetrovke: RD Alples 2(2), RK Brežice 2(1)
Izključitve: RD Alples 3, RK Brežice 4

V prvem polčasu smo spremljali zelo izenačeno igro in nobeni od ekip ni uspelo pobegniti in si priigrati občutnejše razlike. ob polčasu je na semaforju pisalo 15:15. V drugem polčasu se je podobna igra nadaljevala do 38. minute, ko so Brežičani naredili delni izid 0:7 in pobegnili na varno prednost sedmih golov. Do konca se ni veliko spremenilo in gostje domov odhajajo z dvema točkama, kar pa položaja na lestvici ni spremenilo. Za to sezono je bilo to vse, v naslednji sezoni pa se ponovno vidimo v Športni dvorani v Železnikih!