SLABA IGRA IN BREZ TOČK ZA ZAČETEK

IMG_20171001_114416

SLABA IGRA IN BREZ TOČK ZA ZAČETEK

Kaj reči o včerajšnji tekmi? Prav gotovo je, da fantje niso pokazali vsega kar znajo, prav gotovo pa se je poznalo, da niso igrali v popolni postavi, pa vseeno, to ni razlog za preštevilne zgrešene strele in izgubljene žoge. Kot pravi rek: »koga nema, bez toga se može«. Ampak včeraj to za naše igralce ni veljalo. Seveda ne moremo izpostavljati nikogar, ne v negativnem in ne v pozitivnem smislu. Rokomet je ekipni šport in ekipa je včeraj razočarala. Medlo v napadu od prve minute, kot da pred tem ne bi opravili nobenega skupnega treninga. Vsak je poskušal zase, brez sodelovanja celotne ekipe, kar pa seveda ne gre. Obramba je bila na trenutke še nekoliko na nivoju, saj zadetkov do 50. minute nismo prejeli veliko, toliko bolj pa bode v oči slaba igra v napadu. Številne izgubljene žoge, predvsem pa meti iz neizdelanih situacij, zgrešene 7-m,..

Vsekakor to ni pokazatelj vrednosti te ekipe, bodo pa morali igralci stopiti skupaj, si pogledati v oči in na naslednji tekmi pokazati veliko več. Sploh glede na to, da je na razporedu tekma proti ekipi, ki je v prvem krogu prav tako izgubila in bodo iskali točke proti naši ekipi. Tekma je v domači, nekoč trdnjavi, tako da sta prvi dve točki obvezni.