DRŠ ALEŠ PRAZNIK : RD ALPLES ŽELEZNIKI 38:30(18:18)

Skupinska-5

Dvorana Zg. Kašelj, Ljubljana; gledalcev 20. Sodnika: France Vesel in Janez Šilc
DRŠ Aleš Praznik: Matič, Maksimovič, Kujrakovič 1, Gale 14, Musar 5, Čučić, Gavranovič 9, Burger 1, Ljubi 4, Avdič 4, Krajnc, Jekovec, Miščić, Hegler, Kojić. Trener: Aleš Praznik
RD Alples Železniki: Pintar 7, Pinterič, Čufar K., Rešek, Košir, Kutin 1, Bradač 1, Kejžar, Šmid 6, Lušina, Habjan, Romič 10, Pratljačič, Jagodic, Čufar 5. Trener: Agron Šefketi

Sedemmetrovke: DRŠ Aleš Praznik 3(0), RD Alpes (2)
Izključitve: DRŠ Aleš Praznik 4, RD Alples 3

Težka tekma v Ljubljani, v kateri je bila blizu tudi zmaga. Zbegan začetek gostov so domači izkoristili in vodili vse do izida 12:12. Takrat pa se tehtnica vsaj za nekaj časa nagnila na stran naših fantov, ki so povedli za 2, a so jih domači ujeli in prvi polčas se je zaključil z izidom 18:18. Drugi polčas pa so naši fantje sicer odprli z vodstvom a nato spet padli in domači so pobegnili na +5. Naši fantje pa puške niso metali v koruzo in se približali na -2, a za popoln preobrat moči ni bilo. V zadnjih minutah je trener Šefketi na igrišče poslal celotno rezervno ekipo. Treba je omeniti tudi precej spornih odločitev sodnikov, ki sta precejkrat piskala za domačo ekipo. Naši fantje imajo do konca le še eno tekmo, in sicer v Ajdovščini, katere termin pa še ni znan.