Zmaga za zaključek

IMG_20210612_203544

RK ČRNOMELJ : RD ALPLES ŽELEZNIKI – 23:27 (14:11)

Črnomelj, športna dvorana, sodnika: Šebek Luka in Colner Dejan, delegat: Sintič Boris

Zmaga za zaključek

RK Črnomelj: Pezdirc 1, Medic 4, Schweiger 1, Kostelec 2, Jakofčič, Lozar 1, Peteh, Horvat 5, Dokl 5, Malešič 2, Stariha, Slemenšek, Radojčič, Šterk 2, Radoš, Dragovan. Trener: Šutej Zoran, pomočnik trenerja: Tomec Marko, vodja moštva: Jakovac Igor.

RD Alples Železniki: Gartnar, Plestenjak, Pokorn N. 2, Kavčič 6, Kalan 2, Berce 2, Bernik, Hajduk, Štremfelj 3, Strehar 6, Božnar, Arman, Pokorn M. 1, Maček 4, Tušek 1. Trener: Agron Šefketi, pomočnik trenerja: Stare Kim, vodja moštva: Igor Dražetič

Sedemmetrovke: RK Črnomelj 3 (2) RD Alples Železniki 5(5);
Izključitve: RK Črnomelj 3, RD Alples Železniki 7;

Preberi več

Z odličnim zaključkom do zmage

IMG_20210529_203145

RD ALPLES ŽELEZNIKI : RD RUDAR – 27:24 (13:13)

Železniki, športna dvorana, sodnika: Colner Dejan in Šebek Luka, delegat: Okleščen Dušan

Z odličnim zaključkom do zmage

RD Alples Železniki: Gartnar, Plestenjak 2, Pokorn N. 1, Kavčič 1, Berce 4, Bernik, Hajduk, Stojanovič, Rant, Strehar 9, Mirčevski 5, Božnar, Arman 1, Pokorn M. 2, Maček, Tušek 3. Trener: Agron Šefketi, pomočnik trenerja: Stare Kim, vodja moštva: Igor Dražetič
RD Rudar: Božič, Jager 5, Pintar 2, Urdih, Jaukovič 9, Kocijančič 3, Ernestl 2, Dekovič 1, Lenart 2, Žibert. Trener: Keše Jaka, vodja moštva: Koprivc Rok.

Sedemmetrovke: RD Alples Železniki 4(3), RD Rudar 5(3);
Izključitve: RD Alples Železniki 5, RD Rudar 3;
RK: Jager Nik (60)

Preberi več

Dobra igra v zaključku ni bila dovolj

IMG_20210515_202607

RD ALPLES ŽELEZNIKI : RK BREŽICE – 28:33 (10:16)

Železniki, športna dvorana, sodnika: Šilc Janez in Teršek Žan, delegat: Okleščen Dušan

Dobra igra v zaključku ni bila dovolj

RD Alples Železniki: Gartnar, Plestenjak, Pokorn, Kavčič 1, Šmid, Berce 10, Bernik, Hajduk, Rant, Strehar 6, Mirčevski 3, Božnar, Arman 1, Maček 1, Tušek 6. Trener: Agron Šefketi, pomočnik trenerja: Stare Kim.

RK Brežice: Kajba, Tomše 5, Bogovič 5, Gerjovič, Kučič 6, Topolovec, Koprivc 12, Meris 4, Verstovšek 1, Brdik. Trener: Lazanski Igor, vodja moštva: Jagrič Mitja.

Sedemmetrovke: RD Alples Železniki 3(3), RK Brežice 5(5);
Izključitve: RD Alples Železniki 8, RK Brežice 2;

Preberi več

Škofljica premočan nasprotnik!

DSC_0207

ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK : RD ALPLES ŽELEZNIKI – 29:24 (16:13)

Škofljica, športna dvorana, sodnika: Humek Jože in Škvarč Rok, delegat: Murko Uroš

ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak: Dolinšek – Kogoj 2, Kljun 11, Podmenik Mik, Regner 7, Hvala – Stojanovič, Rot, Vidmar 3, Pangerc 1, Majzelj 1, Krese 1, Bandalo – Magrič, Etling, Lipužič, Podmenik, Puc 3, Rot J. Trener: Obajdin Parfant Sebastjan, pomočnik trenerja: Podlogar Miha, vodja moštva: Rigler Janez.

RD Alples Železniki: Gartnar, Plestenjak 4, Pokorn 1, Kavčič 2, Berce 5, Bernik, Hajduk, Štremfelj 5, Strehar 3, Šmid 1, Božnar, Arman, Maček 1, Tušek 2. Trener: Agron Šefketi, pomočnik trenerja: Stare Kim.

Sedemmetrovke: ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak 7(5), RD Alples Železniki 6(4);
Izključitve: ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak 6, RD Alples Železniki 4;

Preberi več