PODARI 1% DOHODNINE RD ALPLES ŽELEZNIKI

RD ALPLES ŽELEZNIKI (3)

PODARI 1% DOHODNINE RD ALPLES ŽELEZNIKI

Dohodninska zakonodaja v Sloveniji omogoča vsakemu državljanu, da do 1 odstotek odmerjene dohodnine, posreduje v različne namene. V kolikor posameznik tega ne stori, gre ta odstotek dohodnine avtomatično v proračun, saj gre za dohodnino, ki jo sicer plačate državi.

Kako deluje postopek donacije?

S klikom na povezavo https://www.olympic.si/podarim ali pa enostavno s skeniranjem kode pristanete neposredno na strani kjer se donacija izbranemu prejemniku odda. Vse kar je še potrebno storiti je, da vpišete vaše podatke (ime in priimek ter vaša davčna številka – podatki morajo biti obvezno enaki, kot so na osebnih dokumentih), izberete odstotek, ki nam ga želite nameniti, poiščete RD ALPLES ŽELEZNIKI, nato se podpišete na ekran (enako kot ob prevzemu pošte), obkljukate soglasje ter oddate zahtevo. Zelo preprosto.

Veseli bomo vsake donacije.