RD Alples Železniki – RK Kronos Logatec 34:26 (16:14)

Železniki, športna dvorana, gledalcev 40; sodnika: Gregorc in Leskovec

RD Alples Železniki: Pratljačič, Nastran 10, Pintar 13, Habjan 2, Kutin 1, Kavčič 1, Gortnar, Čufar 1, Šmid 6, Marenk.

RK Kronos Logatec: Oštir, Bovha, Letonja 7, Stojanov, Kuder, Breznikar 3, Komar, Kitič 15, Kamnikar.
Trener: Nedeljko Ribič

Sedemmetrovke: RD Alples 7(5), RK Kronos 4(4)
Izključitve: RD Alples 5, RK Kronos 3

Tudi kadeti ta vikend do zmage! Izenačen začetek vse do 6:6, ko so domačini pobegnili na +3 in to prednost nekaj časa zadržali, a so jih gostje ujeli. Vmes pa je bilo na igrišču tudi krvavo, ko si je domači igralec Kutin zlomil nos in moral zapustiti igrišče. Ob polčasu je semafor kazal 16:14. V drugem polčasu pa so domačini zaigrali odločneje in ves čas držali prednost, nato pa si je neumnost privoščil domači kapetan Pintar, ki je zaradi predolgega jezika moral na klop za dve minuti. Gostje so se nekoliko približali, a jim je moči za preobrat zmanjkalo. V končnici so domačini z nekaj lahkimi zadetki le še potrdili zmagovalca!