RK Radovljica : RD Alples Železniki 35:26 (18:11)

Skupinska-5

Radovljica, dvorana SGTŠ Radovljica, gledalcev 40. Sodnika: Košir Boris in Košir Anja
RK Radovljica: Omahen 5, Debelak 2, Lakota 3, Zaplotnik, Pobegajlo, Baumgartner, Leš 11, Bršar 5, Muršec 9, Pivač. Trener: Jože Cuderman
RD Alples Železniki: Romič 7, Pintar 3, Čufar 5, Jagodic, Pratljačič, Bradač 3, Kejžar 1, Šmid 3, Lušina, Habjan 2, Jutin 1, Rešek 1. Trener: Klemen Kušar

Sedemmetrovke: RK Radovljica 3(2), RD Alples 2(2)
Izključitve: RK Radovljica 6, RD Alples 1

Borbena igra do zadnje minute a na koncu tudi zaslužena visoka zmaga domačinov. Začetek je bil spodbuden saj so naši fantje narekovali ritem igre a so domači kmalu zatem pokazali, da so gospodarji domačega terena in povedli. Do konca prvega polčasa so si nabrali lepo prednost 7 golov in na odmor se je odšlo ob izidu 18:11. To prednost so domači hladnokrvno držali skozi celoten drugi del, napi fantje pa so se borili do konca ter nekajkrat celo pokazali, da je možen preobrat a je bilo moči pač premalo. Omeniti je seveda treba odsotnost prvega vratarja Koširja ter krožnega napadalca Pinteriča in jasno glavnega trenerja Agrona Šefketija. Naslednja tekma čaka naše fante v Ljubljani proti ekipi Aleš Praznik.