POČITNICE V ŠPORTNI DVORANI

DSC_1236

POČITNICE V ŠPORTNI DVORANI

Da otroci ne bi preživeli celotnih počitnic pred računalnikom ali televizijo, jih prav lepo vabimo, da se med zimskimi počitnicami pridružijo treningom v športni dvorani in telovadnici. Seveda to vabilo velja za vse otroke, ne glede na to, ali so že kdaj obiskovali trening.

Obisk treningov je seveda popolnoma brezplačen in brez vsakršne obveznosti, da bi potem otroci morali obiskovati trening tudi po počitnicah, razen seveda če jih nebi naši odlični trenerji s svojim delom prepričali, da se preizkusijo še kdaj.

Da pa ne bo med otroci prevelika razlika, se učenci 5., 6. in 7. razredov lahko udeležijo treningov v torek od 15.30 do 16.30 ure in četrtek od 16.00 do 17.30 ure v Športni dvorani Železniki, ter v petek od 17.00 do 18.00 ure v telovadnici OŠ Železniki.

DSC_5452

Učenci 3. in 4. razredov pa vabljeni v torek od 15.30 do 17.00 ure v telovadnico OŠ Železniki.

Otroci naj imajo s seboj le športno opremo in veliko dobre volje in športne igrivosti.

Vabljeni!

RD Alples Železniki