PRED ZAČETKOM SEZONE

individual-fb-cover-photo-vpis-v-rokometno-solo (1)

PRED ZAČETKOM SEZONE

Le še nekaj dni nas loči do nove sezone 2017/18. Člansko ekipo do prvih tekem loči še nekaj več kot mesec dni, nekatere mlajše selekcije pa bodo pričele s tekmami že kaj kmalu. Večina selekcij bo s treningi pričela z začetkom šolskega leta in ker si želimo, da bi Vaše otroke zaupali našemu društvu, je prav da Vam na kratko predstavimo, kdo bo v letošnji sezoni oz. šolskem letu skrbel za to, da se bodo otroci na treningih zabavali in se seveda tudi kaj novega naučili.

Glavni in članski trener je Agron Šefketi, ki je člansko ekipo vodil že v lanski sezoni. Starejše dečke A in mlajše dečke A (letniki 2005, 2004 in 2003) bo tudi v prihodnji sezoni vodil Matej Kejžar, nekdanji vratar, ki je branil tudi v našem društvu, sedaj pa v našem društvu že nekaj časa uspešno opravlja trenersko delo.

Mlajše dečke B in C (letniki 2006 in 2007) bo letos vodil Rok Završnik, ki prihaja iz Škofje Loke. Vrsto let je igral za škofljeloški RD Urbanscape Loka, kar nekaj časa pa je preživel tudi v našem društvu, kjer nam je pomagal do lepih rezultatov, sedaj pa se vrača v naše društvo kot trener.

Mini rokometaše (letnik 2008 in 2009) bo vodil nekdanji prvoligaški igralec, sedaj pa najboljši strelec našega društva Jan Korošec. Upamo, da bo tudi kot trener tako uspešen, kot je igralec, potem se nam za prihodnost našega društva ni potrebno bati. Bo pa prav gotovo lahko na svoje igralce prenesel veliko znanja, kako ukaniti nasprotnega vratarja.

Najmlajše v Železnikih (letniki 2010 in 2011) bo vodil Klemen Kušar, naš nekdanji krožni napadalec, sedaj pa že vrsto let trener najmlajših selekcij, v Selcih pa bo krožek (letniki 2011,2010 in 2009) vodila Eva Klemenčič, nekdanja smučarka, sicer pa navdušena športnica, ki svoje navdušenje z največjim veseljem deli z najmlajšimi.

Vabljeni, da Vaše otroke, od 1. do 9. razreda vpišete v naše društvo, ne bo jim dolgčas, spoznali bodo nove prijatelje, ob tem pa se marsikaj novega naučili. Več o razporedu treningov in vpisu pa si preberite na naši spletni ali fb strani ali pa nam pišite preko klubske e-pošte: obvestila@rdalples-drustvo.si ali preko telefona 040/559-639 (Anže).

Se vidimo v novi sezoni!