Članska ekipa je nazaj!

DSC_6213

Članska ekipa je nazaj!

Članska ekipa že kar nekaj časa trenira pod budnim očesom trenerja Agrona Šefketija. Prvi del treningov po prekinitvi je minil v znamenju ponovnega nabiranja kondicije, ko pa je postalo jasno, da se bo liga nadaljevala, je bilo potrebno nadgraditi tudi tehniko in taktiko.

Čakanja je konec, v soboto, 20.03.2021 prihaja v domačo dvorano ekipa RK Krško. Krško je v jesenskem delu prvenstva pred pandemijo odigral štiri tekme, premagal Škofljico in Črnomelj, remiziral z Igom in izgubil proti Sevnici, kar pomeni da gre za spoštovanja vredno ekipo.

Domača ekipa bo po dveh bolečih uvodnih porazih proti Igu in Hrastniku, kjer so šele v sami končnici popustili, iskala priložnost za prvo zmago. Vse skupaj bi bilo seveda lažje pred polnimi tribunami domače športne dvorane, vendar bo ta na žalost zaradi ukrepov prazna.

Ne glede na vse skupaj, pa upamo, da so fantje pridno trenirali in bo to dovolj za prvo letošnjo zmago.

Srečno!