Brez točk iz dolgega gostovanja

15936761_1253256551428859_1250180561900899845_o

RK Arcont Radgona – RD Alples Železniki 29:23 (18:13)

Radgona, športna dvorana, gledalcev 50; sodnika Žiga Burič in Anton Lovrič

RK Arcont: Perša, Ivanek 4, Šijanec, Ketiš 5, Vajda, Žunič 11, Bedenik, Šijanec, Bratkovič 1, Prosenjak, Štefanec 4, Votič 3, Kolbl, Podlunšek 1. Trener: Mitja Žuran

RD Alples: Kavčič D. 2, Korošec 12, Rant L. 6, Kržišnik 1, Žagar, Kutin, Stojanovič, Rant E., Šmid 1, Božnar, Tušek 1, Kavčič A. Trener: Agron Šefketi

Sedemmetrovke: RK Arcont 2(2), RD Alples 7(6)
Izključitve: RK Arcont 1, RD Alples 3

Brez točk iz dolgega gostovanja

Po odlčini predstavi doma proti Pomurju so fantje odšli na dolgo gostovanje v Radence močno okrnjeni, brez Resnika, Gartnarja, Armana in Štremflja, a odločeni, da pokažejo dobro igro in domov prinesejo dve točki. Prvi polčas je bil do 15. minute izenačen, s solidnim napadom in slabo obrambo na naši strani, nato pa so domači prevzeli vajeti igre v svoje roke in začeli hitro višati prednost, ki je ob polčasu znašala že 5 golov. V drugem delu igre so se fantje prebudili, pričeli igrati v obrambi in hitro prišli na le gol zaostanka. Nato pa se je povsem zaustavilo v napadu ni bilo pravih idej, niti igralcev, ki bi prevzeli odgovornost, potem ko so Korošca odrezali od igre. Domači so odgovorili s štirimi zaporednimi zadetki, ki so bili predvsem posledica naših zgrešenih strelov oz. izgubljenih žog v napadu in po tem gostje niso več imeli pravega odgovora, tako da so domačini tekmo mirno pripeljali do konca. Sledi domača tekma proti Sevnici, v soboto ob 19.00 uri.