RD Alples Železniki – ŠD Mokerc – Ig 31:27 (15:17)

Železniki, športna dvorana, gledalcev 100, sodnika: Matija Knez in Miran Štrigl

RD Alples: Korošec 8, Marin 2, Damian 3, Prezelj, Rant A., Rant M., Habjan, Pfajfar 4, Rant E., Pintar, Kamenšek 8, Božnar 1, Žontar 1, Bradač, Bergant, Šmid. Trener: Agron Šefketi
ŠD Mokerc: Hajduk, Kolar, Šuštaršič, Ciber 2, Ambrož 1, Kljun 11, Gorišek 3, Strnad, Maričič 2, Rupert, Tica, Privšek 3, Škrjanc, Pahulje 5, Jelenovič. Trener: Boštjan Makovec

Sedemmetrovke: RD Alples 4(4), ŠD Mokerc 3(3)
Izključitve: RD Alples 3, ŠD Mokerc 3

Ponovno smo bili priča izjemno izenačeni tekmi, v kateri nobena od ekip ni uspela pobegniti na varno prednost večih golov. Ob koncu polčasa pa so gostje zaigrali nekoliko bolje in povedli z dvema goloma prednosti. Na semaforju je bilo: 15:17! V drugem polčasu pa so naši fantje topili na plin, najprej ujeli goste in nato v 48. minuti povedli s +4. Sledil pa je že nekako klasičen padec v igri in gostje so se približali na le gol zaostanka. V končnici pa zbranost k sreči ni popustila tako, da so fantje zasluženo doma obdržali dve pomembni točki v boju za obstanek! Sledi vikend premora!